Agnieszka Jeż - Tyfloklub.rajska

Dobrze jest wiedzieć, że czujecie się u nas dobrze i lubicie wracać na Rajską. Tym razem po wakacyjnej przerwie do Czytelni Książki Mówionej i Brajlowskiej wrócił Tyfloklub.rajska, a wraz z nim jego stali bywalcy, a że był to powrót miły, niech świadczy nie tylko frekwencja, ale i temat przewodni spotkania, który koncentrował się wokół sagi napisanej przez Agnieszkę Jeż „Dom pod Trzema Lipami”.

Rozmawialiśmy, porównywaliśmy odczucia, wspominaliśmy i trochę odkrywaliśmy Kraków na nowo. Czytelnicy mogli skonfrontować spojrzenie autorki z własnymi wrażeniami i codziennymi doświadczeniami w miejskiej przestrzeni. Rozmowa dotyczyła zarówno popularnych miejsc, jak również mało znanych zakątków Krakowa.

Tyfloklub.rajska działa w bibliotece przy Wypożyczalni Książki Mówionej i Brajlowskiej, zapraszając na spotkania osoby z dysfunkcją wzroku.

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.