19.06.2021 godz. 11:00

8-godzinny Maraton Komiksowy

Zapraszamy wszystkich do Arteteki (ul. Rajska 12) na 8-godzinny Maraton Komiksowy. Startujemy 19 czerwca o godz. 11.00.

Zasada jest prosta: przez 8 godzin mamy za zadanie narysować 8 stron komiksu na podany temat. Hasło przewodnie maratonu zostanie ogłoszone 19 czerwca o godzinie 11:00. To od rysownika tak naprawdę zależy, jaki komiks stworzy i jakie dobierze środki artystyczne.

Dozwolone są prace w grupie, jak i praca w pojedynkę. W tegorocznej edycji wszyscy możemy pracować zdalnie z domu, udzielając się na stronie wydarzenia i na naszym Discordzie (discord.gg/7bHPhdpN). Zapraszamy zatem rysowników i scenarzystów, początkujących, jak i hardcorowych komiksiarzy, uczniów z mistrzami, oraz pasjonatów jak i mniej zainteresowanych tym tematem, ale ciekawskich ludzi.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych rysowników, scenarzystów, par rysownik-scenarzysta i grup. Po maratonie powstanie ZIN komiksowy, w którym opublikujemy skończone komiksy uczestników. Ponadto autorzy skończonych prac będą mieli okazję wziąć udział w grupowej wystawie ONLINE.

Kontakt i pytania:
tukomiks@gmail.com
facebook.com/TuKomiks

Śledź naszą relację z wydarzenia na:
instagram.com/tukomiks
instagram.com/rajska.info

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.