Uroczyste zakończenie projektu „UAktywnianie przez nauczanie”

W grudniu  w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie odbyło się uroczyste zakończenie projektu „UAktywnianie przez nauczanie”.

W trakcie spotkania pan Jerzy Woźniakiewicz – Dyrektor Biblioteki oraz pani Iryna Yaremchuk - Zastępca Konsula Generalnego Ukrainy w Krakowie złożyli gratulacje i wręczyli uczestniczkom projektu certyfikaty ukończenia kursu języka polskiego. Projekt skierowany był do kobiet pochodzenia ukraińskiego, które po przyjeździe do Polski znalazły się w nowej sytuacji życiowej i zawodowej. Dzięki działaniom realizowanym przez bibliotekę, panie miały możliwość bezpłatnej nauki na kursach języka polskiego na poziomach A1 i B1.

Projekt został sfinansowany przez Kulczyk Foundation w ramach programu „Cześć Dziewczyny!”.

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.