Fundusze Europejskie - Program Regionalny

Województwo Małopolskie

Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

A A A

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie wraz ze Stowarzyszeniem All In UJ zapraszają na spotkanie z dr Beatą Wróbel „Sztuka kobiecości”, które odbędzie się 23 marca 2020, o godz.17.00 w Artetece ( ul. Rajsa 12, wejście od ul. Szujskiego).

Zapraszamy na spotkanie z dr Beatą Wróbel współautorką nowowydanej książki "Sztuka kobiecości", wybitną i doświadczoną seksuolożką oraz ginekolożką.

W trakcie spotkania z naszym gościem będziemy rozmawiać o istocie bycia kobietą w różnych kontekstach: potrzeb seksualnych, działania damskiego libido, aż po sferę kobiecej psychiki. Ponieważ ciało to tylko część kobiecości. Doktor Wróbel opowiada też o stresie, wychowywaniu dzieci, wreszcie o budowaniu dobrych związków. Spotkanie kierowanie jest nie tylko  dla kobiet. Zapraszamy również mężczyzn którzy, którzy chcieli by lepiej zrozumieć złożoną, kobiecą naturę.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu Tygodnia Edukacji Seksualnej, który ma za zadanie uświadamiać oraz szerzyć rzetelną edukację seksualną.