Fundusze Europejskie - Program Regionalny

Województwo Małopolskie

Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

A A A

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie wraz z Fundacją Dorastaj z Nami zapraszają na wystawę pn. „Dla Ciebie zginął żołnierz, strażak, policjant, a dla mnie tata

Trudno jest zdecydować, że Twoje życie jest warte tego, aby je postawić na szali. Są jednak ludzie, którzy robią to na co dzień. Wystawa „Dla Ciebie zginął żołnierz, strażak, policjant, a dla mnie tata” jest hołdem pamięci, płynącym z głębi serca głosem podziękowania i podziwu dla ludzi służb, bez poświęcenia których trudno wyobrazić sobie nasze życie. Jest historią kilkanaściorga podopiecznych Fundacji i ich rodziców.

Dzieci z Fundacji Dorastaj z Nami wspiera wiele firm znanych z inicjatyw na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu. Wśród nich partnerzy Strategiczni Programu „Koalicja: Razem dla Bohaterów” – Orange S.A., Boeing i Orlen S.A. Partnerem wystawy jest Fundacja PZU.

Wystawa została po raz pierwszy zaprezentowana w Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa w Warszawie w kwietniu 2018 r. Od tego czasu podróżuje po kraju i cieszy się dużym zainteresowaniem.

Wystawę można oglądać w lewym skrzydle na parterze Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie w dniach 4.06.2019 – 27.06.2019.