Katalog Online

wczytywanie formularza przeszukiwania katalogu...

Baza danych EBSCO

Witamy na Rajskiej

Materiał przygotowany dla osób niesłyszących i niedosłyszących.

A A A

W Artetece trwają prace związane z wymianą klimatyzacji a my przypominamy, że zbiory Arteteki można:

  • zamawiać przez katalog on-line do Książkomatu lub po wcześniejszym zamówieniu telefonicznym (12 3752212) odbierać w Punkcie Rejestracji Czytelników (Budynek Główny Biblioteki, ul. Rajska 1, pok. 6) w godzinach jego otwarcia,
  • oddawać w Punkcie Rejestracji Czytelników (Budynek Główny Biblioteki, ul. Rajska 1, pok. 6) w godzinach jego otwarcia,
  • w specjalnej strefie gier zaaranżowanej w Galerii na Poddaszu (Budynek Główny, III piętro koło Wypożyczalni i Pracowni Informatycznej) korzystać z wybranych gier planszowych i książek dotychczas dostępnych na miejscu w Artetece. W przypadku książek pamiętajcie o zamówieniu ich wcześniej telefonicznie (123752212) lub mailowo: . Strefa czynna będzie od poniedziałku do piątku, w godz. 12.00-19.00. Wszystkie gry udostępniamy tylko do skorzystania na miejscu.

W strefie gier dyżurują pracownicy Arteteki, którzy chętnie służą pomocą i radą!

Awaria klimatyzacji w budynku Małopolskiego Ogrodu Sztuki, w którym funkcjonuje nasza Arteteka, jest  poważna. Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, który jest właścicielem budynku, pozyskał środki na kompleksową wymianę awaryjnego systemu i obecnie trwają prace naprawcze.

O terminie ponownego otwarcia Arteteki zadecyduje postęp prowadzonych prac oraz temperatura utrzymująca się na zewnątrz.