Katalog Online

Wyszukaj:

Tytuł
Autor

Rodzaj dokumentu:

Zaloguj się do konta bibliotecznego:

Numer karty: Hasło:

Lub przejdź do katalogu aby zobaczyć więcej opcji wyszukiwania.

A A A

„Sztuka czy wandalizm?” - warsztaty nt. graffiti dla osób w wieku od 16 do 30 lat.

Dzięki programowi Erasmus+ Młodzież, Akcja 1. Mobilność edukacyjna: Wolontariat Europejski (EVS) Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie ma przyjemność gościć wolontariusza z Niemiec, który będzie prowadzić spotkanie nt. graffiti w języku angielskim. Na spotkaniu uczestnicy dowiedzą się o historii graffiti, zobaczą ciekawe przykłady realizacji m.in. z Niemiec, będą mieli okazję porozmawiać o trendach w graffiti. Zwieńczeniem spotkania będzie wspólne tworzenie graffiti.

Osoby biorące udział w zajęciach powinny posiadać:

  1. Zapał do wspólnego malowania,
  2. Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie – można ją uzyskać bezpłatnie na podstawie dokumentu tożsamości w Punkcie Rejestracji Czytelników i w Artetece WBP w Krakowie,
  3. Dobry humor i pozytywne nastawienie.

Data: 26 czerwca 2017 r. (poniedziałek)
Godzina: 15.00-18.00
Miejsce: Arteteka WBP w Krakowie
ul. Rajska 12 (wejście od ul. Szujskiego)
tel. 12 37 52 143
12 37 52 140
12 37 52 141
12 37 52 142

Formularz zapisu: Zapisy

Prowadzący: Paul Naumann (wolontariusz EVS z Niemiec)

Paul Naumann z pochodzi z miejscowości Bad Oeynhausen w Niemczech. Lubi podróżować i zwiedzać nowe miejsca. Posiada doświadczenie pracy z dziećmi i młodzieżą. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz dobrze zna język francuski. Pobyt w Polsce traktuje jako szansę na poznanie nowej kultury i ciekawych ludzi.

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona do 10 osób. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie. W trakcie zajęć wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych.

Galeria zdjęć 2012-2016

Projekt „EVS is your oyster – Meet me in the library” realizowany jest w ramach programu „Erasmus+ Młodzież, Akcja 1. Mobilność edukacyjna: Wolontariat Europejski (EVS)” w porozumieniu partnerskim Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie ze STRIM – Stowarzyszeniem Rozwoju i Integracji Młodzieży. Ze strony biblioteki projekt koordynuje Dział Edukacji, Nauki i Badań.

Projekty