Fundusze Europejskie - Program Regionalny

Województwo Małopolskie

Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

A A A

Praca

Jesteś kreatywny? Interesujesz się popkulturą?

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie ogłasza nabór na stanowisko młodszego bibliotekarza.

Rekrutacja na stanowisko: młodszego bibliotekarza do pracy w Zespole Arteteki

Miejsce pracy: Kraków

Od kandydatów oczekujemy:

  • ogólnej wiedzy z zakresu współczesnej kultury popularnej,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • pełnego zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • biegłej umiejętności obsługi komputera,
  • skrupulatności i dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności wykorzystywania w pracy technologii informacyjnych,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • dyspozycyjności.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • obsługę użytkowników w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie,
  • obsługę urządzeń audio video do nagrywania oraz prowadzenie livestreamu,
  • gromadzenie i udostępnianie zbiorów biblioteki,
  • przygotowywanie i obsługa techniczna wydarzeń promujących kulturę współczesną.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy – pełny etat,
  • możliwość przygotowania i organizowania wydarzeń kulturalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej instytucji kultury,
  • pakiet multisport,
  • doskonałą, niekorporacyjną atmosferę pracy w kreatywnym zespole.

Dokumenty aplikacyjne: CV - prosimy składać w terminie do dnia 02.02.2018 r.: osobiście lub pocztą na adres:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie

Rajska 1

31-124 Kraków

lub

mailowo:

W temacie wiadomości lub na kopercie prosimy dopisać: „Rekrutacja do Arteteki”

Dokumenty aplikacyjne prosimy o opatrzenie klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy przy badaniach statystycznych oraz prowadzeniu zajęć edukacyjno-integracyjnych w ramach płatnego stażu w Dziale Edukacji, Nauki i Badań.

Staż organizowany i finansowany jest przez Grodzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, a skierowany jest do osób w wieku do 29 lat zarejestrowanych w Urzędzie.

Procedura rekrutacji pracowników w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie

Koordynator: Główny Specjalista ds. Personalnych

Uczestnicy: Dyrektor, kierujących komórkami organizacyjnymi, właściwymi dla danego stanowiska pracy

Cel: Zapewnienie prawidłowego procesu przyjmowania nowych pracowników