Fundusze Europejskie - Program Regionalny

Województwo Małopolskie

Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

A A A

Praca

Jesteś kreatywny? Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu relacji na żywo (livestream)?

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie ogłasza nabór na stanowisko młodszego bibliotekarza.

Rekrutacja na stanowisko: młodszego bibliotekarza do pracy w Zespole Arteteki

Miejsce pracy: Kraków

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim:

  • znajomości programów do rejestracji i nagrywania relacji na żywo (mile widziana znajomość programu OBS),
  • obsługi technicznej wydarzeń kulturalnych,
  • umiejętności obsługi sprzętu do nagrywania i nagłaśniania,

Ponadto mile będą widziane:

  • ogólna wiedza z zakresu współczesnej kultury popularnej,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • pełne zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • biegła umiejętność obsługi komputera,
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność wykorzystywania w pracy technologii informacyjnych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • obsługę urządzeń audio video do nagrywania oraz prowadzenie livestreamu,
  • dbałość o wygląd miejsca pracy i organizacja przestrzeni pod wydarzenia kulturalne oraz zajęcia,
  • przygotowywanie i obsługa techniczna wydarzeń promujących kulturę współczesną,
  • obsługę użytkowników w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie,
  • gromadzenie i udostępnianie zbiorów biblioteki.

Oferujemy:

  • szansę na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy – pełny etat,
  • możliwość przygotowania i organizowania wydarzeń kulturalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej instytucji kultury,
  • pakiet multisport,
  • doskonałą, niekorporacyjną atmosferę pracy w młodym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: (w tytule maila nabór Arteteka) do 10 września 2018 roku, do godz. 00:00

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Jeśli chcesz aby nadesłane przez Ciebie CV było rozpatrywane tylko w aktualnej rekrutacji prosimy zamieścić klauzulę następującej treści:

Na podstawie przepisów ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.), zwanego dalej RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie, z siedzibą przy ul. Rajskiej 1, 31-124 Kraków dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacji.

lub

Jeśli chcesz aby nadesłane przez Ciebie CV było rozpatrywane nie tylko w aktualnym procesie rekrutacji ale również w przypadku realizacji przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska, prosimy zamieścić klauzulę następującej treści:

Na podstawie przepisów ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.), zwanego dalej RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie, z siedzibą przy ul. Rajskiej 1, 31-124 Kraków dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego a także przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska, przez okres 1 roku.

Aplikacje przesłane bez klauzuli zgody zostaną usunięte i nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami i przeprowadzenia z nimi rozmowy.

Klauzula informacyjna dla kandydatów biorących udział w procesie rekrutacji:

Procedura rekrutacji pracowników w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie

Koordynator: Główny Specjalista ds. Personalnych

Uczestnicy: Dyrektor, kierujących komórkami organizacyjnymi, właściwymi dla danego stanowiska pracy

Cel: Zapewnienie prawidłowego procesu przyjmowania nowych pracowników