Katalog Online

Wyszukaj:

Tytuł
Autor

Rodzaj dokumentu:

Zaloguj się do konta bibliotecznego:

Numer karty: Hasło:

Lub przejdź do katalogu aby zobaczyć więcej opcji wyszukiwania.

A A A

W dniach 11- 13 kwietnia 2018 roku w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie w Wypożyczalni i Pracowni dla Dzieci obradowało jury konkursu „Drzewo Recenzji” zorganizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich – Oddział w Krakowie.

Do konkursu zgłoszonych zostało157 prac ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa małopolskiego.

Wręczenie nagród odbędzie się 23 kwietnia 2018 r. o godz. 10.00 w Wypożyczalni i Pracowni dla Dzieci Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy.

Patronat honorowy nad konkursem objął:

Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak

Instytut Nauk o Informacji Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Wyniki   konkursu:

                                                                                                 Jury konkursu w składzie:

Agata Żak, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie

Renata Mróz, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie

Agnieszka Szmeil, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie

Marta Jesionek, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie

Katarzyna Mojska, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie

Klaudia Kierc, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie

Halina Legutko, TNBSP Oddział w Krakowie

Maria Leśniak, TNBSP Oddział w Krakowie

Iwona Jarosik, TNBSP Oddział w Krakowie

Mariola Michalska, nauczycielka języka polskiego

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia: 

Nagroda specjalna

Barbara Świtek – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Krakowie

 

Kategoria: szkoły podstawowe  klasy 3-4

Nagrody równorzędne

Mateusz Major – Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krakowie

Zofia Mikler – Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych  nr 7 w Krakowie

Maciej Rdzak  - Szkoła Podstawowa w Alwerni 

Wyróżnienia

Lena Juszczak – Szkoła Podstawowa nr 90 w Krakowie

Emilia Kupiec – Szkoła Podstawowa nr 164 w Krakowie

Paulina Wróbel – Szkoła Podstawowa nr 126 w Krakowie

Kategoria : szkoły podstawowe  klasy 5-6

Nagrody równorzędne

Julia Masternak – Szkoła Podstawowa nr 3 w Olkuszu

Antonina Olsza – Szkoła Podstawowa nr 1 w Krakowie

Kamila Stojek – Szkoła Podstawowa w Stadnikach

Wyróżnienia

Zuzanna Konieczny -Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieliczce

Mateusz Kordas- Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieliczce 

Milena Pieniążek – Publiczna Szkoła Podstawowa w Witeradowie

Wiktoria Przewoźniak - Szkoła Podstawowa nr 6 w Olkuszu

Wiktoria Wojtyczka – Szkoła Podstawowa nr 1 w Mszanie Górnej

Kornelia Zienko - Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieliczce

Kategoria: szkoły podstawowe  klasa 7 oraz gimnazja

 

Nagrody równorzędne

Aleksandra Czarnecka- Społeczne Gimnazjum nr 1 w Krakowie

Kacper Proniewski – Szkoła Podstawowa nr 33 w Krakowie

Joanna Ptaszkowska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kasince Małej

Wyróżnienia

Natalia Despet – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia

  1. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie

Emilia Guguła – Szkoła Podstawowa nr 33 w Krakowie

Jagoda Kamińska – Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie

Szymon Korbus – Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieliczce

Marlena Opach –   Zespół Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie

Justyna Szymańska – Szkoła Podstawowa nr 98 w Krakowie

Kategoria: szkoły średnie

Nagroda

Izabela Wójcik – XII LO w Krakowie

Wyróżnienia

Kamila Łach– XII Liceum Ogólnokształcące  w Krakowie

Rima Rahal- Zespół Szkół Ekonomicznych nr 2 w Krakowie

Projekty